II Spacerek z COC Park Oliwski
Spotkanie w Oliwie
W środę 25 maja grupa członków Centrum Ochotników Cierpienia wybrała się na kolejny spacerek. Tym razem celem był przepiękny wiosną park w Oliwie i katedra. Historię tego miejsca przedstawił nam zaprzyjaźniony ze stowarzyszeniem COC i posiadający ogromną wiedzę przewodnik pan Tadeusz Pietrzycki. Na początek zwiedzania zaprosił nas do katedry na przejmujący koncert organowy. Piękne dźwięki o różnej tonacji unoszące się w tej zabytkowej świątyni otwierały nasze dusze na radość i wzruszenie.







